DetailPage-MSS-KB

Knowledge Base

Artikel ID: 821549 - Laatste beoordeling: maandag 23 april 2007 - Wijziging: 8.6

Zie 291331  (http://support.microsoft.com/kb/291331/ ) voor een Microsoft Office XP-versie van dit artikel.

Op deze pagina

Samenvatting

In dit artikel wordt beschreven hoe u de exacte versie van uw Microsoft Office 2003-product kunt vaststellen. Het artikel bevat tevens versienummers voor de oorspronkelijke release en de daarna gepubliceerde service packs.

Meer informatie

Het versienummer bepalen

Met de volgende methoden kunt u vaststellen wat de geïnstalleerde versie van een Microsoft Office-programma is.

Opmerking Wanneer een software-update geen bijgewerkte versie bevat van het uitvoerbare bestand van het programma, raadpleegt u de documentatie bij de update om na te gaan welke bestanden worden bijgewerkt. Vervolgens controleert u de versies van de bijgewerkte bestanden.

Methode 1: Het dialoogvenster Software gebruiken.

U kunt de versiegegevens van het geïnstalleerde Office-programma of van de afzonderlijke Office-edities controleren door op de koppeling Klik hier voor ondersteunende informatie in het dialoogvenster Software te klikken. Deze versiegegevens vormen de nauwkeurigste documentatie van de productversie die op uw computer beschikbaar is. Ga hiervoor als volgt te werk:
  1. Klik op Start en op Configuratiescherm.
  2. Klik in het Configuratiescherm op Software.
  3. Zoek en selecteer in de lijst Geïnstalleerde programma's en updates de gewenste Office-editie of een afzonderlijk product.
  4. Klik op de bijbehorende koppeling Klik hier voor ondersteunende informatie. Er verschijnt een bericht met de juiste versiegegevens van het product, zoals vastgelegd door Microsoft Windows Installer.
Wanneer u deze methode gebruikt, heeft Office 2003 de volgende versienummers voor de oorspronkelijke release en voor de gepubliceerde service packs:
Deze tabel samenvouwenDeze tabel uitklappen
Office 2003-programma Releaseversie Service Pack 1 (SP1)Service Pack 2 (SP2)
Microsoft Office Access 200311.0.5614.011.0.6355.011.0.7969.0
Microsoft Office Excel 200311.0.5612.011.0.6355.011.0.7969.0
Microsoft Office FrontPage 200311.0.5516.011.0.6356.011.0.7969.0
Microsoft Office InfoPath 200311.0.5531.011.0.6357.011.0.7969.0
Microsoft Office 2003, alle edities11.0.5614.011.0.6361.011.0.7969.0
Microsoft Office OneNote 200311.0.5614.011.0.6360.011.0.7969.0
Microsoft Office Outlook 200311.0.5510.011.0.6353.011.0.7969.0
Microsoft Office PowerPoint 200311.0.5529.011.0.6361.011.0.7969.0
Microsoft Office Project 2003, Standard of Professional11.0.5614.011.0.6707.011.0.7969.0
Microsoft Office Publisher 200311.0.5525.011.0.6255.011.0.7969.0
Microsoft Office Word 200311.0.5604.011.0.6359.011.0.7969.0
Microsoft Office Visio 2003, Standard of Professional11.0.3216.561411.0.4301.636011.0.7969.0

Methode 2: De versie van het uitvoerbare bestand controleren

Gebruik de volgende methode om het uitvoerbare bestand te zoeken en de versie van uw Office-programma te controleren:
  • Zoek het uitvoerbare bestand van het Office-programma.

    Dit zijn de standaardlocaties voor deze bestanden in Office 2003:
    Program Files\Microsoft Office\Office11
    Opmerking Dit is de standaardlocatie voor het uitvoerbare bestand van Visio:
    Program Files\Microsoft Office\Visio11
    De namen van de uitvoerbare bestanden zijn de volgende:
    Deze tabel samenvouwenDeze tabel uitklappen
    de naam van de toepassingBestandsnaam
    Access 2003Msaccess.exe
    Excel 2003Excel.exe
    FrontPage 2003FrontPg.exe
    InfoPath 2003InfoPath.exe
    Office 2003Mso.dll
    OneNote 2003OneNote.exe
    Outlook 2003OutLLib.dll
    PowerPoint 2003PowerPnt.exe
    Project 2003WinProj.exe
    Word 2003WinWord.exe
    Visio 2003VisLib.dll
    U kunt het versienummer voor Microsoft Outlook vaststellen aan de hand van het versienummer van het bestand OutLLib.dll in plaats van het uitvoerbare bestand Outlook.exe dat in dezelfde map als de vermelde uitvoerbare bestanden staat.

    U kunt het versienummer voor Microsoft Visio vaststellen aan de hand van het versienummer van het bestand Visilib.dll in plaats van het uitvoerbare bestand Visio.exe dat in dezelfde map als het uitvoerbare bestand van Visio staat.
Gebruik de zoekfunctie in het menu Start om het bestand te zoeken op de vaste schijf. Hiertoe gaat u als volgt te werk:

Opmerking Afhankelijk van de Windows-versie op uw computer, kunnen de volgende stappen enigszins verschillen. Als er verschillen zijn, raadpleegt u de documentatie bij uw product om deze stappen uit te voeren.
  1. Klik op Start en klik op Zoeken.
  2. Klik in het deelvenster Zoekresultaten onder Zoekassistent op Alle bestanden en mappen.
  3. Typ de juiste bestandsnaam in het vak De volledige of gedeeltelijke bestandsnaam (zie boven) en klik op Zoeken.
  4. Klik in de lijst met gevonden bestanden met de rechtermuisknop op het bestand en klik op Eigenschappen.
  5. Controleer op het tabblad Versie welke versie van het bestand op uw computer is geïnstalleerd.
Wanneer u deze methode gebruikt, heeft Office 2003 de volgende versienummers voor de oorspronkelijke release en voor de gepubliceerde service packs.

Opmerking De standaardlocatie van MSO.dll is Program Files\Common Files\Microsoft Shared\OFFICE11.
Deze tabel samenvouwenDeze tabel uitklappen
Office 2003-programma Releaseversie SP1SP2
Msaccess.exe11.0.5614.011.0.6355.011.0.6566.0
Excel.exe11.0.5612.011.0.6355.011.0.6560.0
FrontPg.exe 11.0.5516.011.0.6356.011.0.6552.0
InfoPath.exe11.0.5531.011.0.6357.011.0.6565.0
Mso.dll11.0.5614.011.0.6361.011.0.6568.0
Onenote.exe11.0.5510.011.0.6360.011.0.6554.0
OutLLib.dll11.0.5510.011.0.6353.011.0.6565.0
PowerPnt.exe11.0.5529.011.0.6361.011.0.6564.0
WinProj.exe11.0.2003.81611.1.2004.170711.2.2005.1801
Mspub.exe11.0.5525.011.0.6255.011.0.6565.0
WinWord.exe11.0.5604.011.0.6359.011.0.6568.0
Vislib.dll11.0.3216.011.0.4301.011.0.5509.0

Methode 3: Het dialoogvenster Info van een programma gebruiken

In het dialoogvenster Info voor een programma staat achter de productnaam een nummer. In Microsoft Office Excel 2003 kan bijvoorbeeld het volgende nummer worden weergegeven:
(11.5207.5207)
U kunt het dialoogvenster Info weergeven door op Info te klikken in het menu Help van een Office-programma.

Wanneer u deze methode gebruikt, heeft Office 2003 de volgende versienummers voor de oorspronkelijke release en voor de gepubliceerde service packs:
Deze tabel samenvouwenDeze tabel uitklappen
Office-programma Releaseversie SP1SP2
Access 2003 11.5614.560611.6355.636011.6566.6568
Excel 200311.5612.560611.6355.636011.6560.6565
FrontPage 200311.5516.560611.6356.636011.6552.6568
InfoPath 200311.5531.560611.6357.636011.6565.6568
OneNote 200311.5510.560611.6360.636011.6554.6568
Outlook 200311.5510.560611.6353.636011.6568.6568
PowerPoint 200311.5529.560611.6361.636011.6564.6568
Project 200311.0.2003.81611.1.2004.170711.2.2005.1801.15
Publisher 200311.5525.560611.6255.636011.6565.6568
Word 200311.5604.560611.6359.636011.6538.6568
Visio 200311.3216.560611.4301.636011.5509.6568

Het versienummer interpreteren

In producten van Microsoft Office wordt de volgende notatie gebruikt voor het versienummer:
aa.bbbb.cccc
Dit nummer geeft de volgende drie items aan:
  • aa: De versie van Office.
  • bbbb: De versie van het uitvoerbare bestand van het programma. Hier kunt u bijvoorbeeld de versie van het bestand Excel.exe zien.
  • cccc: De versie van het bestand Mso.dll.
Belangrijk
  • Wanneer u een servicepack installeert, wordt de versie die wordt weergegeven in het dialoogvenster Info voor een programma uitgebreid met de letters 'SP' en het nummer van het servicepack. Hoe deze letters worden weergegeven, is afhankelijk van de versie van het bestand Mso.dll.
  • U kunt een hotfix toepassen of een openbare update die de correcties uit het laatste servicepack bevat en die het bestand Mso.dll bijwerkt. In dat geval wordt de versie van het bestand Mso.dll die wordt weergegeven in het dialoogvenster Info van een programma uitgebreid met de letters 'SP' en het nummer van het servicepack. Dit is zelfs het geval als het servicepack niet is geïnstalleerd.

    Klik voor meer informatie over dit probleem op het volgende artikelnummer in de Microsoft Knowledge Base:
    328294  (http://support.microsoft.com/kb/328294/ ) In het dialoogvenster Info over Microsoft <programmanaam> wordt een andere servicepack-versie weergegeven dan in Office XP en Office 2003 wordt verwacht
  • Het is niet zo dat met alle updates het versienummer wordt gewijzigd dat wordt vermeld in het dialoogvenster Info. Daarom moet u de eigenschappen van het uitvoerbare bestand van het programma controleren.

Referenties

Klik op het volgende artikelnummer in de Microsoft Knowledge Base voor meer informatie:
883677  (http://support.microsoft.com/kb/883677/ ) Geschiedenis van Office 2003-updates

De informatie in dit artikel is van toepassing op:
  • Microsoft Office Access 2003
  • Microsoft Office Excel 2003
  • Microsoft Office InfoPath 2003
  • Microsoft Office OneNote 2003
  • Microsoft Office PowerPoint 2003
  • Microsoft Office Project Professional 2003
  • Microsoft Office Project Standard 2003
  • Microsoft Office Project Server 2003
  • Microsoft Office Publisher 2003
  • Microsoft Office Professional Edition 2003
  • Microsoft Office Visio Professional 2003
  • Microsoft Office Small Business Edition 2003
  • Microsoft Office Basic Edition 2003
Trefwoorden: 
kbpubtypekc kbhowto KB821549
Delen
Extra ondersteuningsopties
Microsoft Community Support-forums
Neem rechtstreeks contact met ons op
Een door Microsoft gecertificeerde partner zoeken
Microsoft Store