DetailPage-MSS-KB

Knowledge Base

Artikel ID: 942686 - Laatste beoordeling: zaterdag 19 maart 2011 - Wijziging: 2.0

 

Op deze pagina

Samenvatting

Microsoft heeft een servicepack voor Microsoft Expression Design uitgebracht. Dit artikel bevat informatie over hoe u het servicepack en hoe u een lijst met problemen die worden opgelost met het servicepack. Daarnaast bevat dit artikel informatie over problemen die optreden kunnen wanneer u het servicepack installeren en controleren of het servicepack is geïnstalleerd.

INLEIDING

Expressie ontwerp Service Pack 1 (SP1) bevat belangrijke verbeteringen expressie ontwerp. Met name het servicepack bevat veel correcties en verbeteringen voor de XAML functie in expressie ontwerp exporteren. Deze verbeteringen zijn gecombineerd in een enkel pakket.

Meer informatie

Service pack-details

Lijst met problemen die worden opgelost met het servicepack

Expressie ontwerp SP1 worden de problemen opgelost die worden beschreven in het volgende artikel in de Microsoft Knowledge Base:
942685  (http://support.microsoft.com/kb/942685/ ) Problemen die worden opgelost in expressie ontwerp door expressie ontwerp Service Pack 1

Lijst van het servicepack bevat nieuwe functies

XAML exporteren user interface bijwerken
Gebruikersinterface XAML exporteren is om intuïtiever selecteert de gewenste exportinstellingen gewijzigd.
Tekst als TextBlocks
In de versie van Expression Design tekst altijd omgezet in paden in XAML voor Microsoft Silverlight wordt geëxporteerd. In de expressie ontwerp SP1 worden tekst ook geschreven als bewerkbare TextBlocks.
Eventueel naamobjecten tijdens exporteren
Expressie ontwerp SP1 bevat een extra besturingselement genaamdAltijd naamobjecten op conversie. Dit besturingselement wordt gebruikt om te bepalen hoe de XAML-objecten worden genoemd wanneer ze worden geëxporteerd. Dit besturingselement wordt gedrag in expressie ontwerp als volgt gewijzigd:
  • Als deAltijd naamobjecten op conversiebesturingselement is geselecteerd, objecten altijd de naam tijdens de conversie. Als u de naam expliciet een laag, groep of een object, wordt de naam behouden. Als geen naam is opgegeven, krijgt het object een standaardnaam.
  • Als deAltijd naamobjecten op conversiebesturingselement niet is geselecteerd, alleen expliciet benoemde objecten worden geëxporteerd. Lagen zijn een uitzondering op deze regel. Een canvas XAML die is gemaakt voor lagen altijd heet.

Installatiedetails

Het verkrijgen en installeren van servicepack

Expressie ontwerp SP1 is beschikbaar in het Microsoft Downloadcentrum. Ga naar de volgende Microsoft-website om dit servicepack te downloaden en installatie-instructies:
http://www.Microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId = 937ADF32-0FEA-4BB7-B727-CBFBDF3FE032 (http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=937ADF32-0FEA-4BB7-B727-CBFBDF3FE032)

Bepalen of het servicepack is geïnstalleerd

Nadat u het servicepack installerenExpressie ontwerp servicepack 1, versie 4.0.29XX.0wordt weergegeven wanneer u opOverop deHelpmenu in het ontwerp van de expressie.

Het servicepack bevat bestanden met de versies die in de volgende tabel worden vermeld.
Deze tabel samenvouwenDeze tabel uitklappen
BestandsnaamBestandsversieBestandsgrootteDatum
Design.exe4.0.2920.0970,7522007-10-12
Files.catNiet van toepassing20,2962007-10-12
Graphicscore.dll4.0.2920.07,589,8882007-10-12
Microsoft.Expression.design.dll4.0.2920.0352,2562007-10-12
Microsoft.Expression.design.userinterface.dll4.0.2920.0417,7922007-10-12
Microsoft.Expression.Diagnostics.dll1.0.2.200069,6322007-10-12
Microsoft.Expression.Framework.dll1.0.2.2000471,0402007-10-12
Microsoft.Expression.Interop.dll1.0.0.031,7442007-10-12
Microsoft.Expression.licenseinstaller.dll1.0.1100.0132,2002007-10-12
Microsoft.Expression.licensekeyinstaller.exe1.0.1000.020,0802007-10-12
Microsoft.Expression.Licensing.dll1.0.2.200049,6642007-10-12
Psi.dllNiet van toepassing2,130,9362007-10-12
Sldl_dll.dll6.0.5469.583,072,0082007-10-12
Sldlext.dll6.0.5469.58815,1122007-10-12
Xprview.dll4.0.2920.082,9522007-10-12
Microsoft.Expression.design.resources.dll4.0.2920.01,712,1282007-10-12
Microsoft.Expression.design.userinterface.resources.dll4.0.2920.0622,5922007-10-12
Microsoft.Expression.Framework.resources.dll1.0.2.2000389,1202007-10-12

Bekende problemen

Bekende problemen tijdens de installatie van servicepack

De bijgewerkte Help-bestand wordt niet automatisch geïnstalleerd wanneer u het servicepack installeert. U kunt als volgt de bijgewerkte Help-bestand installeren:
  1. Ga naar de volgende expressie ontwerp SP1 Help bestand webpagina van Microsoft:
    http://go.Microsoft.com/fwlink/?LinkId = 101861 (http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=101861)
  2. Download het bestand Design.chm en vervolgens het bestand Design.chm uitpakken uit het pakket ZIP-archief.
  3. Kopieer het bestand Design.chm naar de map en in de expressie ontwerpen-installatiemap. Standaard bevindt deze map zich op de volgende locatie:
    %ProgramFiles%\Microsoft Expression\Design 1.0\en
    OpmerkingU wilt back-up van het oorspronkelijke bestand Design.chm voordat u het bijgewerkte bestand naar de map nl kopiëren.

Het servicepack verwijderen

U kunt software in het Configuratiescherm niet gebruiken dit servicepack te verwijderen. Expressie ontwerp SP1 van de computer verwijderen, moet u de expressie ontwerp verwijderen. Installeer expressie ontwerp vanaf de oorspronkelijke CD-ROM van expressie ontwerp.

De informatie in dit artikel is van toepassing op:
  • Microsoft Expression Design
Trefwoorden: 
kbexpertisebeginner atdownload kbdownload kbupdate kbfix kbmt KB942686 KbMtnl
Machine-translated ArticleMachine-translated Article
BELANGRIJK: Dit artikel is vertaald door de vertaalmachine software van Microsoft in plaats van door een professionele vertaler. Microsoft biedt u professioneel vertaalde artikelen en artikelen vertaald door de vertaalmachine, zodat u toegang heeft tot al onze knowledge base artikelen in uw eigen taal. Artikelen vertaald door de vertaalmachine zijn niet altijd perfect vertaald. Deze artikelen kunnen fouten bevatten in de vocabulaire, zinsopbouw en grammatica en kunnen lijken op hoe een anderstalige de taal spreekt en schrijft. Microsoft is niet verantwoordelijk voor onnauwkeurigheden, fouten en schade ontstaan door een incorrecte vertaling van de content of het gebruik ervan door onze klanten. Microsoft past continue de kwaliteit van de vertaalmachine software aan door deze te updaten.
De Engelstalige versie van dit artikel is de volgende:942686  (http://support.microsoft.com/kb/942686/en-us/ )
Delen
Extra ondersteuningsopties
Microsoft Community Support-forums
Neem rechtstreeks contact met ons op
Een door Microsoft gecertificeerde partner zoeken
Microsoft Store